Bobin Degrade Makinası<< Geri

Fikse Makinesi.jpg

Standart olarak 4 renk boyama kapasitesindedir. İsteğe bağlı olarak kapasite artırılabilir.Her türlü ipliğin çok renkli boyanması için tasarlanmıştır. Boyanın bobine nufusiyeti vakum pompası ve tazzikli hava sayesinde gerçekleşmektedir.

Boyalar basınçlı kaplara doldurulup herhangi bir pompa gerektirmeden statik basınç etkisiyle boya kolektörlerine iletilmektedir. Bu işlem hassas ayarlamalara imkan verebilen zaman rölesi ve pnömatik on-off vanalarla kontrol edilmektedir.

Bobin otomatik pistonlarla kalıp  içerisine tam sızdırmazlık sağlayacak şekilde yerleştirilir. Start işlemi ile beraber vakum pompası ve tazzikli havanın etkisiyle çok kısa bir sürede boyanın bobine nufusuyeti sağlanır. Makine operatör için maksimum derece de emniyet tertibatı ile donatılacaktır.(Start işlemi öncesi operatör kontrol vs.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   
   
   

IMG_5471.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAKİNA ANA ÖZELLİKLERİ
  • Makine Tipi: Cedit Bobin Degrade Makinesi
  • Boya Baskı Basıncı: -0,85 bar
  • Sistem Sıcaklığı: ~20° C
  • Makine Konstrüksiyon: AISI 304
  • Programlama Sistemi : Var 
     

 

Fikse Makinesi 2.jpg

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız    

​​
Katalog İçin Tıklayınız   

 

 

 

 

 

 

 

 

degrade (4).jpgdegrade (3).jpegdegrade (2).jpegdegrade (1).jpeg

 

 

 

 

 

 

VİDEOLAR

 

 

 

 
Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Bobin Degrade Makinası - Cedit Makina
İplik Fikse Makinaları, Kumaş Boyama Makinaları, İplik Boyama Makinaları, Kurutma Makinaları, Sıkma Makinaları, Çok Renkli-Degrade İplik Boyama Makinaları, Sıkma(Santrafüj) Makinaları, Numune Bobin Boyama
bobin-degrade-makinasi-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020